SERWIS KLIMATYZACJI JUŻ OD 85  zł*
 

15% ZNIŻKI NA FILTR KABINOWY * (PRZECIWPYŁKOWY) 

 

             

 

 

Szanowna Klientko! Szanowny Kliencie!


Pamiętaj aby przynajmniej raz w roku serwisować oraz dezynfekować układ klimatyzacji/wentylacji samochodu, w połączeniu z wymianą filtra kabinowego (przeciwpyłkowego), którego zadaniem jest ochrona kierowcy i pasażerów przed zanieczyszczeniami: kurzem, pyłkami, szkodliwymi gazami i alergenami (tylko filtry antyalergiczne z linii PRIME). Brudny, zagrzybiony układ klimatyzacji/wentylacji oraz zapchany filtr powodują, że różne zanieczyszczenia i drobnoustroje przedostają się do wnętrza samochodu, co może mieć poważne skutki dla zdrowia: problemy oddechowe, astma, alergie etc. Aby tego uniknąć, skorzystaj z oferty Dealerów Fiat w zakresie serwisowania układów klimatyzacji/wentylacji.

* Serwis klimatyzacji obejmuje podłączenie do stacji, sprawdzenie szczelności układu i ilości czynnika, kontrolę paska napędowego sprężarki i ewentualną operację uzupełnienia czynnika (koszt czynnika doliczany jest dodatkowo). Podana cena zawiera VAT i dotyczy wyłącznie samochodów z czynnikiem R134a.
15% zniżka na filtr kabinowy (przeciwpyłkowy) dotyczy zarówno ceny filtra jak i operacji jego wymiany, w przypadku realizacji usługi u Dealera FCA.

Chcesz więcej informacji?