Fiat 500 60th

zł 77 100
Modele
Benzyna
69 KM / 51 kW
4,2 - 6,2 (l/100km)
3
Euro 6
Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Inspirowany latami 60-tymi wygląd i kultowy styl „pięćsetki” w limitowanej edycji. Przygotuj się na spotkanie najmłodszego 60-latka w historii.

Ekskluzywny szary dach

Bordowa deska rozdzielcza o wyjątkowej fakturze

Fotele ze skóry w kolorze kości słoniowej z bordowymi przeszyciami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Rewolucja stylu właśnie się zaczęła. Wsiądź do środka!

 

Lata 60. powracają w wielkim stylu: piękna sylwetka nowego Fiata 500-60th wyróżnia się urzekającym nadwoziem „Dolcevita” oraz chromowanymi detalami na masce silnika i na obudowach lusterek. Dostępny wyłącznie jako kabriolet.

 

Od 16–calowych, aluminiowych obręczy kół z diamentowym szlifem po chromowane osłony piast i ekskluzywny, szary, składany dach — wszystko w tym samochodzie świadczy o jego klasie i doskonałości.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Każdy detal wnętrza to stylistyczne arcydzieło, przywołujące nastrój i atmosferę niezapomnianych lat 60. 

 

Nowa winylowa deska rozdzielcza w klimacie retro inspirowana oryginalnym modelem 500. Finezja w każdym szczególe.

Wykończenie deski rozdzielczej odzwierciedla styl samochodu. Środkowe nawiewy i sterowanie klimatyzacją pasują do odcienia tapicerki foteli w kolorze kości słoniowej oraz koloru nadwozia.

 

Nowoczesne, ergonomiczne fotele są pokryte skórą Frau w kolorze kości słoniowej. Kolejnym odwołaniem do przeszłości są kontrastujące, bordowe szwy.

 

Każdy detal to efekt starannego rzemiosła, od doboru materiałów do wyboru kolorów. Ekskluzywne dywaniki dodają perfekcji Twojemu nowemu Fiatowi 500-60.

Nowy Fiat 500-60 został zaprojektowany, aby przenieść Cię w lata 60. Nowe progi opatrzono oficjalnym logo modelu, bo nie umknął nam żaden szczegół.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

We wnętrzu Fiata 500-60 finezja stylu retro przeplata się z najnowocześniejszą technologią. W deskę rozdzielczą wbudowano zestaw wskaźników z 7-calowym ekranem, system UconnectTM Nav 7" LIVE z nawigacją oraz elementy sterowania automatyczną klimatyzacją, natomiast skóra w kolorze kości słoniowej na kierownicy i rękojeści dźwigni zmiany biegów oraz nowa, bordowa, winylowa deska rozdzielcza i fotele z przeszyciami w takim samym kolorze to nawiązanie do lat 60.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępne silniki: 

  • Silnik benzynowy 1.2 69 KM
  • Silnik benzynowy 1.2 69 KM z systemem Start-stop

 

Bezpieczeństwo w czasie podróży

Możesz na niego liczyć: to Fiat 500-60th, samochód kompaktowy, dla którego dobro pasażerów jest najważniejsze. Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich zapewnia 7 poduszek powietrznych: kierowcy i pasażera, poduszki boczne, kurtyny oraz poduszka kolanowa dla kierowcy w standardzie.

 

Retro, ale nie staromodny.

Teraz, dzięki zastosowaniu funkcji Hill Holder, która aktywuje hamulec, chroniąc samochód przed zjeżdżaniem do tyłu, Fiat 500-60th pozwala Ci na łagodne ruszanie pod górkę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia