Fiat 500X Cross Look

zł 67 400
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
95 - 170 KM / 70 - 125 kW
3,8 - 8,5 (l/100km)
5
Euro 6
Manualna - Automatyczna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

Odważny, wszechstronny, zawsze o krok przed innymi autami. 500X Cross sprawdzi się w każdym terenie. Szczególnie na rzadko uczęszczanych drogach.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Samochód z charakterem, w którym estetykę modelu 500 połączono z odważną stylizacją off-road.

 

Przednie zderzaki Off-Road z osłonami z metalowym wykończeniem i detalami stylizowanmi na matowy chrom oraz światła do jazdy dziennej z chłodną barwą światła.

 

Wzdłużne relingi dachowe i felgi o spacjalnym wzronictwie. Prześwit pod podwoziem, kąt rampowy i kąt zejścia zoptymalizowane z myślą o maksymalnej dzielności terenowej.

 

Tylne zderzaki Off-Road i chromowana końcówka rury wydechowej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Urban Cross - komfortowe wnętrzee. Fotele i udogodnienia

Aby uczuć się komfortowo, należy przede wszystkim zadbać o odpowiednie wnętrze - to właśnie dlatego w przestronnej kabinie Fiata 500X Cross Look zastosowano nowoczesne materiały i zadbano o ekskluzywne wykończenia. Od dizś samochód jest dostępny z onowianym wzorem eleganckiej i komfortowej skórzanej tapicerki.

 

Przestronność i praktyczność

Im więcej tym lepiej: wszyscy pasażerowie Fiata 500X Cross Look mogą wygodnie podrózować dzięki pięciu komfortowym, dużym fotelom.

 

Bagażnik 

Mnóstwo miejsca i nieskończenie wiele możliwości

Dla osób uwielbiającyche podróżować niezwykle ważne jest, by miały pad ręką, czego właśnie potrzebują: dlatego Fiat 500X Cross Look ma największy w swojej klasie bagażnik o pojemności 350 litrów w konfiguracji standardowej. Przestrań bagażową można zwiększyć do 1000 litrów składając tylną kanapę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

System informacyjno-multimedialny

Dotykowy ekran o przekątnej od 5 do 6,5 cala, elemanty sterujące na kierownicy, funkcja Vivavoce Bluetooth, moduł Bluetooth umożliwiający strumieniową trasmisję audio, funkcja eco:Drive, system informacyjno-multimedialny Uconnect - 500X Cross Look oferuje wszystkei rozwiązania uprzejmniające poddróż.

 

System Uconnect

500X Cross Look to mnóstwo opcji: od radioodtwarzacza Uconnect z wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala, USB i wejśćem AUX przez system Uconnect z ekranem dotykowym o przekątnej 5 cali, dosteępny także w wersji tunerem radia cyfrowego i nawigacją, po Uconnect NAV z wyświetlaczem HD o przekątnej 6,5 cala i nawigacją 3D.

 

System Uconnect Live 

 

System Uconnect Live dostępny w modelu 500X Cross Look oferuje kierowcy wiele usług zapewniających nowe wrażenia.Obejmuje on na przykład usługę TomTom LIVE, która dostarcza aktualizowane na bieżąco informacje na temat ruchu drogowego, pogody i sytuacj na drodze. W czasie jazdy kierowcy może towarzyszyć muzyka z serwisów Tunenln i Deezer. Ma on dostęp do ponad 100 000 internetowych stacji radiowych oraz biblioteki muzycznej, licząc ponad 35 milionów utworów. A do tego bieżące wiadomości z całego świata podawane przez agencję Reuters!

 

System Hi-Fi Beates

W Fiacie 500X Cross Look można bez skrępowania uwolnić emocję dzięki muzyce i systemowi Hi-Fi BeatAudio. Czysty i pełny dźwięk z 9 głośników i wzmacniacza o mocy ponad 500 W wywołuje gęsią skórkę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępne silniki:

  • Silnik benzynowy 1.4 MultiAir II o mocy 140 KM
  • Silnik benzynowy 1.4 MultiAir II o mocy 170 KM
  • Silnik Diesla 1.6 MultiJet II o mocy 120 KM
  • Silnik wysokoprężny 2.0 MultiJet II o mocy 140 KM

 

Czujniki radarowe i wideo, wchodzące w skład systemu Brake Control, odnotowują zbyt dużą różnicę prędkości między Fiatem 500X Cross Look a pojazdem znajdującym się z przodu, zmniejszając w ten sposób potencjalne ryzyko kolizji. Jeśli kierowca nie podejmie działań, system automatycznie aktywuje hamulce, aby uniknąć kolizji lub przynajmniej ograniczyć jej skutki.

 

Opcjonalny adaptacyjny tempomat w 500X Cross Look umożliwia zaprogramowanie prędkości jazdy i automatyczne utrzymywanie jej aż do końca podróży. Dzięki radarowi zamontowanemu w przedniej części samochodu system wykrywa inne pojazdy lub obiekty na tym samym pasie ruchu, automatycznie zmniejsza prędkość i utrzymuje bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu.

 

Fiat 500X Cross Look czuwa nad drogą za Ciebie — system sprawdza obecność pojazdów w miejscach krytycznych i ostrzega kierowcę światłem migającym w lusterkach bocznych oraz alarmem dźwiękowym.

 

System ten wkracza do akcji, jeśli kierujący Fiatem 500X Cross Look zacznie przez nieuwagę (czyli bez włączenia kierunkowskazu) zmieniać pas ruchu. W takiej sytuacji na tablicy rozdzielczej wyświetlane jest ostrzeżenie, a układ kierowniczy aktywnie wspomaga utrzymanie prawidłowego kierunku jazdy.

 

Z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa pasywnego w Fiacie 500X Cross Look zastosowano 6 poduszek powietrznych: przednie, boczne i kurtynowe.

 

Fiat 500X Off-Road Look zapewnia pomoc podczas każdego wykonywanego manewru, a system wykrywania obiektów przecinających drogę cofania informuje kierowcę, kiedy może wyjechać tyłem z miejsca parkingowego — nawet gdy widoczność jest ograniczona.

 

Nowoczesny – miejski crossover. Wysoki poziom bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania. Fiat 500X Off-Road Look został wyposażony w elektroniczny system stabilizacji oraz najnowocześniejsze technologie, takie jak ASR/MSR, funkcję Hill Holder, ABS+EBD, DST i ERM.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia